Dagens Fotbollsmatcher

Laddar Evenemang

« Alla Evenemang

  • Detta evenemang har redan ägt rum.

Dagens Fotbollsmatcher

februari 29

Ligacupen P19 A4

14:00                  Halmstads BK (P19) – Kalmar FF (P19)             Halmstad Arena P6

DM Herrar Grupp 1

14:00                  Torup/Rydö FF – Alets IK                                       Örnvallen konstgräs

DM Herrar Grupp 2

12:00                  IF Leikin – Hasslövs IS                                             Halmstad Arena P6

13:00                  Lidhults GOIF – Trönninge IF                                Lomövallen

DM Herrar Grupp 3

10:00                  Kvibille BK – BK Walldia                                          Halmstad Arena P6

13:30                  Getinge IF – IF Centern                                          Getinge IP konstgräs

DM Herrar Grupp 4

14:00                  Sperlingsholms IF – BK Astrio                              Skedalaheds IP 3

DM Herrar Grupp 5

11:00                  Hyltebruks IF – IS Örnia                                          Örnvallen konstgräs

DM Herrar Grupp 8

12:00                  Vapnö IF – Lilla Tjärby IK                                       Tranevall

DM Herrar Grupp 9

12:00                  Genevad/Veinge IF – Simlångsdalens IF                                       Veinge Konstgräs

16:00                  Oskarström IS – Unnaryds GoIF                                                       Skedalaheds IP 3

Träningsmatcher Elitettan – Div. 1 damer

15:00                  Laholms FK (D1D) – IF Böljan Falkenberg (D1D)                        Glänninge Park B

Träningsmatcher Övriga serier herrar

14:00                  HGH FC (K2H) – Vapnö IF (K2H)                                                       Tranevall

Träningsmatcher Halland ungdomar Flickor utan AD

14:15                  BK Astrio (F05) – IF Böljan (F05)                                                      Kärlekens IP 3

Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD

10:00                  IF Centern (P04) – BK Astrio (P04)                                                  Kärlekens IP 3

16:15                  Halmstads BK (P05) – FC Bellevue (P05)                                       Halmstad Arena P6

Träningsmatcher Div. 3 damer

12:00                  Snöstorp Nyhem FF (D3D) – Båstads GIF (D4D)                         Skedalaheds IP 3

Träningsmatcher Div. 4 damer

11:00                  Getinge/Slöinge (D4D) – Oskarströms IS (D4D)                         Getinge IP konstgräs

Detaljer

Datum:
februari 29
Evenemang Kategori:
Evenemang Taggar:
Klicka för att kommentera
Till toppen