Dagens fotbollsmatcher

Laddar Evenemang

« Alla Evenemang

  • Detta evenemang har redan ägt rum.

Dagens fotbollsmatcher

juni 15

Div. 8 pojkar (14 år) Halland Södra

11:00                  IS Halmia Academy – Halmstads BK                  Halmstad Arena Klaraplanen

11:00                  Snöstorp Nyhem FF Grön – IF Centern            Skedalaheds IP 5

13:00                  Snöstorp Nyhem FF Röd – Laholms FK             Skedalaheds IP 5

Div. 8 Pojkar (14 år) Mellersta

12:00                  Hyltebruks IF blå – Derome/Åskloster             Örnvallen konstgräs

Div. 8 pojkar (14 år) Södra

13:00                  IS Halmia Academy 2 – Tvååker/Galtabäck    Halmstad Arena Klaraplanen

Div. 9 Pojkar (13 år) Halland Södra

10:00                  BK Astrio – Snöstorp Nyhem FF Grön               Söndrums IP A

11:00                  IF Leikin – IF Centern                                              Halmstad Arena P8

Div. 9 Pojkar (13 år) Mellersta Södra

11:00                  Oskarströms IS – Torup/Rydö FF                        Esperedsvallen

Div. 9 Pojkar (13 år) Södra

10:00                  Halmstads BK 2 – Laholms FK                              Halmstad Arena P9

10:00                  Trönninge IF – Snöstorp Nyhem FF Röd          Tuvasvallen A1

Div. 11 Pojkar (12 år) Södra

10:30                  Hasslöv/Skottorp – Laholms FK vit                     Hasslövs IP B

Div. 10 Pojkar (12 år) Södra

11:00                  Getinge IF – Halmstads BK 2                                 Getinge IP 1

Div. 13 Pojkar (11 år) Södra

11:00                  HGH FC – Snöstorp Nyhem FF Röd                    Wegeli IP 1

Div. 15 Pojkar (10 år) Södra Norra

10:00                  Sennans IF – BK Astrio                                            Sennans IP

Div. 15 Pojkar (10 år) Södra

11:00                  Snöstorp Nyhem FF Röd – Alets IK                    Skedalaheds IP 2

Div. 12 Flickor (11 år) Södra

10:30                  Halmstads BK – Alets IK                                         Halmstad Arena P16

Div. 8 Flickor (14 år) Södra

11:00                  BK Astrio svart – Laholms FK                                Söndrums IP B

Div. 3 pojkar (17 år)

14:00                  IF Centern U – Oskarströms IS                                                         Kärlekens IP

Detaljer

Datum:
juni 15
Evenemang Kategori:
Evenemang Taggar:
Klicka för att kommentera
Till toppen