Dagens Fotboll

Laddar Evenemang

« Alla Evenemang

  • Detta evenemang har redan ägt rum.

Dagens Fotboll

juni 18

Div. 4 Herrar

19:00                  BK Astrio – Hyltebruks IF                                       Söndrums IP A

Div. 6 Södra

19:00                  Simlångsdalens IF – Arvidstorps IK                    Simlångsdalens IP

Klass 2 Mellersta herrar

19:00                  HGH FC – Skrea IF                                                    Tranevall

Klass 3 Södra herrar

19:00                  Kornhult/Hishult FF 2 – Vapnö IF                       Hishults IP A

Div. 5 Pojkar (16 år)

18:30                  Hasslöv/Skottorp – Halmstads BK                      Hasslövs IP A

19:15                  Laholms FK – Tölö IF                                               Glänninge Park A

Div. 8 pojkar (14 år) Södra

18:30                  Trönninge IF – Simlångsdalens IF                       Tuvasvallen A1

19:00                  BK Astrio 2 – HGH FC                                              Söndrums IP C

Div. 6 Södra

19:00                  IS Örnia – Skuggan BoIS                                         Alevallen

Klass 1 herrar

00:00                  Hyltebruks IF – Tölö IF                                            Örnvallen A

Klass 2 Södra herrar

18:30                  Laholms FK – IF Leikin                                             Glänninge Park A

19:00                  Alets IK – Ränneslövs GIF                                      Alevallen

19:00                  Genevad/Veinge IF – BK Astrio                           Veinge IP A

Klass 3 Södra herrar

19:00                  Ysby BK – Sperlingsholms IF                                 Munkavallen A

Klass 1 damer

19:00                  Halmstads BK – IFK Fjärås                                     Halmstad Arena P2

Div. 1 Pojkar (19 år)

19:00                  IS Halmia Academy – Tofta GOIF                       Halmstad Arena P3

Div. 8 pojkar (14 år) Halland Södra

18:00                  Snöstorp Nyhem FF Röd – BK Astrio 1              Skedalaheds IP 5

Div. 9 Pojkar (13 år) Södra

18:00                  VGLT – Våxtorps BOIS                                            L:a Tjärby IP A

Div. 11 Pojkar (12 år) Norra Södra

19:00                  Snöstorp Nyhem FF – HGH FC Röd                    Skedalaheds IP 2

Div. 9 Flickor (13 år) Södra

18:30                  BK Astrio svart – Laholms FK                                Söndrums IP D

18:30                  IF Centern – HGH FC                                               Kärlekens IP

Div. 10 Flickor (12 år) Södra

18:30                  HGH FC – DFK Hasko                                               Tranevall

Div. 7 Flickor (15 år)

19:00                  Getinge/Slöinge – Åsa IF                                       Getinge IP 1

Div. 7 Södra Pojkar (15 år)

18:30                  BK Astrio – Laholms FK                                           Halmstad Arena P7

19:00                  Vapnö IF – Slöinge GOIF                                        Vapnö IP 1

 

Detaljer

Datum:
juni 18
Evenemang Kategori:
Klicka för att kommentera
Till toppen